JIC

Cílem JICu je podporovat inovativní podnikání na jižní Moravě. Pomáhá začínajícím podnikatelům, firmám v různé fázi rozvoje i vědcům.

O SPOLEČNOSTI

Již 15 let, JIC vytváří prostředí pro inovační podnikání na jižní Moravě a podporuje vytváření a rozvoj firem, které mění svět. JIC poskytuje podnikatelům komplexní balík služeb – od prvotního nápadu, přes start-up, až po plně rozvinuté podnikání. Aktivity JIC přispívají ke zlepšení konkurenceschopnosti jihomoravských firem, které následně nabízejí kvalifikované a stabilní pracovní příležitosti v regionu.

JIC provozuje dva inkubátory v Brně, Technologický inkubátor JIC INTECH a biotechnologický inkubátor JIC INBIT. V roce 2014, JIC otevřel třetí inkubátor, JIC INMEC, zaměřený na pokročilé materiály a technologie.

Jihomoravské inovační centrum bylo založeno v roce 2003 jako zájmové sdružení právnických osob. Zakladateli jsou Jihomoravský kraj, statutární město Brno, Masarykova univerzita, Vysoké učení technické v Brně, Mendelova univerzita v Brně a Veterinární a farmaceutická univerzita Brno.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.jic.cz