Kiwi.com

Jaký má smysl dělat věci, pokud o ně nemáte zájem? Ve společnosti Kiwi.com se starají o cestování. Záleží jim, aby posílali lidi na úžasné cesty a záleží jim na tom, aby to dělali dobře. Dělají vše, co potřebujete, abyste se dostali do vzduchu. Z vyhledání tras, které jste nikdy nevěděli, přes on-line rezervace na všechno, co potřebujete vzít s sebou, až do záruky, aby vás zachránili, pokud vám chybí spojení.

O SPOLEČNOSTI

Kiwi.com je průkopnický vyhledávač letů, který používá virtuální propojení, aby svým zákazníkům poskytl kombinace letů, které by jinak hledali. Kromě toho přidávají záruku Kiwi.com. Dokonce i když si zákazníci rezervují trasu kombinovanou různými nízkonákladovými dopravci, budou se o ně starat, pokud z důvodu zpoždění zmeškají nějaký spojovací let.

Jako společnost jsou mladí a neklidní. Snaží se o dokonalost ve všem, co dělají a rádi překračují hranice, když sledují jejich cíl – usnadnit cestování všem. Kanceláře Kiwi.com jsou dobře organizovaným chaosem lidí (a psů) různého původu, s bláznivými koníčky, životním stylem a životními přístupy. Každý den přináší nové výzvy, které musí přijmout, aby uspěli v jejich misi.

Rozhraní společnosti je uživatelsky přívětivé a bere v úvahu různé dotazy – chcete létat kdekoliv? Je váš rozpočet omezený? Plánujete navštívit 10 zemí za 4 dny? Jsou připraveni.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.kiwi.com/jobs