Partnerský program

Partnerský program

Zlaté, stříbrné a broznové partnertví

Programy jsou zaměřeny převážně na strategická partnerství za cílem prohlubování výuky a studentské praxe. Zahrnují jak budování brandingu společnosti, tak širokou škálu služeb, které mohou firmy využívat, včetně možnosti členství v Business Clubu VUT.

Možnost zlatého a stříbrného partnerství je limitována.

Partnerský program

Partnerství na míru

Podporujeme edukační a praktické vzdělávací možnosti firem a institucí, které jsou pro naše studenty přínosem. Vítáme spolupráci v rámci stínové praxe, stáží, mentorských programů, podíl na výuce, jednorázového mentoringu “mentor coffee”, přednášek, tvorby společných projektů, uspořádání společných akcí, aj.

Partnerství na míru je vhodné pro specifické formy dlouhodobé spolupráce. Přináší s sebou mnoho výhod. Dostanete se na půdu VUT, budete v povědomí studentů i veřejnosti, budete zváni na zajímavé akce v rámci smlouvy o partnerství a mnoho dalšího.

Partnerský program

Partnerství pro malé podniky

Podporujeme podnikavost našich studentů. Seznamte je s prostředím své firmy, ukažte jim jak vzniká start up a jaké kroky vedly k vašim úspěchům. Využite jedinečné možnosti se propagovat a zároveň podpořit studenty VUT. I začínajícím a malým podnikům je cesta na univerzitu otevřená.