Podnikání

Tato sekce nabízí studentům brněnské techniky kurzy na podporu podnikatelského myšlení, a to ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem a Podnikni to! Cílem je především to, abyste vy, studenti VUT, uměli svůj nápad prodat a uskutečnit.

Můžete se tak zapojit například do semestrálního kurzu na podporu podnikání, kterým Vás provede zkušený lektor z Podnikni to! Také se můžete zúčastnit workshopů v oblasti podnikání pod vedením Jihomoravského inovačního centra. Dozvíte se, jak se dostat od nápadu k podnikání, jak svůj nápad rozvinout do úspěšného podnikání, jak najít práci, která Vás bude bavit a naplňovat, nebo jak přijít na své silné stránky a využít je v životě.

Tato služba je pro studenty VUT připravena zcela zdarma. Mějte však na paměti, že kapacita je omezená, a registrujte se zavčasu. V případě naplnění kapacity budete zařazeni mezi náhradníky, a o případném uvolnění místa budete neprodleně informováni. Registrace budou spuštěny v pondělí 24. 9. 2018, ale již nyní si můžete prohlédnout, co Vás v rámci programu na podporu podnikavosti čeká.

10
8
6
7

Táto sekce je je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU