Aplikační / web administrátor

Veletrhy Brno, a.s.
Vystaviste 1, 603 00 Brno
Full-time
4. 7. 2019

Popis pozice

  • administrace serverového software Apache, Nginx, Mysql
  • administrace Google Analytics, Google Webmaster Tools, Search Console, Git Hub
  • správa doménových adres BVV
  • administrace SW platební brány, online prodeje vstupenek, turniketů
  • správa webu CMS
  • administrace operativních firemních aplikací
  • spolupráce s interními útvary společnosti (zejména s obchodníky, PR a marketinkem)

Nástup možný ihned

KONTAKT

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, nám zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na email: kariera@bvv.cz

Požadujeme

Koho hledáme?

  • člověka s min. SŠ vzděláním, který má obecný přehled ve tvorbě webu
  • kterému je blízké html, css, php, js
  • vhodné i pro absolventy

Je pro nás také důležité, aby to byl člověk:

  • který se nebojí převzít odpovědnost za výsledky své práce
  • s dobrými organizačními schopnostmi, samostatný, spolehlivý, pečlivý
  • kterému je blízké technické uvažování a logické myšlení
  • flexibilní, odolný vůči stresu
  • parťák do týmu
  • prostě profesionál

Výhodou pro Vás bude:

  • znalosti konfigurace serverového software Apache, Nginx, Mysql
  • základní znalosti správy linuxových serverů – Debian
  • orientace v administraci Google Analytics a Google WebmasterTools, Search Console

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti s dlouhodobou historií
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu ve formě dalších školení, rozvojových kurzů apod.
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • dobrou partu kolegů, kteří vás rádi podpoří a vše, co bude potřeba, vysvětlí