Elektrotechnik

Českomoravský cement a.s.
Tvarožná (cementárna Morká)
full-time
4. 9. 2020

Společnost Českomoravský cement, a.s., je největším výrobcem cementu v České republice a je součástí mezinárodní skupiny HeidelbergCement. Aktuálně nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro absolventy elektrotechnického oboru v rámci našeho Trainee programu.

Popis pozice

Hlavní charakteristika odborných činností:

  • Spolupráce na rozvoji automatizace a digitalizace technologie závodu
  • Spoluúčast na realizaci investičních projektů
  • Příprava a realizace elektro oprav

Jako účastník Trainee programu

  • se seznámíte s působením společností skupiny HeidelbergCement v České republice zaměřené na výrobu cementu, kameniva a betonu;
  • získáte praktické zkušenosti, organizační a technické dovednosti v rámci útvaru centrální údržby;
  • budete samostatně pracovat na přiděleném projektu pod vedením odborného garanta a mentora.

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnického zaměření (případně těsně před ukončením magisterského studia)
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Velmi dobré znalosti práce s PC (MS Office)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Spolehlivost, cílevědomost a ochota k vysokému pracovnímu nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Šanci nastartovat svoji profesní kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příležitosti pro další osobní rozvoj a vzdělávání
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Místo výkonu práce: Tvarožná (cementárna Mokrá)
  • Datum nástupu dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ společně s motivačním dopisem na email: HR@cmcem.cz.

Českomoravský cement, a.s.
Radka Fadrná (tel.: 544 122 616)

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Českomoravský cement, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Českomoravský cement, a.s., a to výhradně za účelem provedení výběru zaměstnance po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od jejich zaslání.