Laborant / laborantka

20. 6. 2022

Hledáme nové kolegy pro rozšíření týmu konstruktérů. Máte ukončenou VŠ technického zaměření a láká Vás kreslení? Rádi komunikujete s lidmi a umíte prezentovat své návrhy? Pak prosím čtěte dále, hledáme kolegy, kteří nepotřebují vodit za ručičku a jsou talentovaní a tvořiví.

Jedná se o práci na 8hod úvazek, vhodnou pro studenta či absolventa.

O nás

Jsme výrobci analyzátoru organicky vázaných halogenů a jednoúčelových (zákaznických) systémů pro testování těsnosti produktů na principu hmotnostní spektrometrie.

Pracovní náplň:

  • Analýzy a rozklady vzorků v chemické a radiochemické laboratoři dle daných postupů.
  • Měření na laboratorních přístrojích a zařízeních.
  • Výpočty a vedení dokumentace potřebné k laboratorním analýzám.
  • Zajišťuje zástup zaměstnanců nepřetržitého provozu laboratoře dle potřeb organizace.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost práce v Solid Works
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelskou práci na PC
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP skupiny B
  • Zájem o zvyšování kvalifikace, sledování vývoje v oblasti konstrukce a stavby strojů
  • Znalost pravidel technického kreslení
  • Kreativnost a invenci

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání v oboru.
  • Pevnou pracovní dobu.
  • Nadstandartní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
    • dovolená v délce 6 týdnů,
    • měsíční prémie,
    • mimořádná roční odměna,
    • příspěvek na závodní stravování,
    • odměny při pracovních a životních výročích,
    • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Kontakt

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu zdena.kralova@labtech.eu, mob.: 778 401 920, tel.: 511 192 927.