Administrátor IT – Brno a okolí – vhodné při studiu VŠ

Gsys s.r.o.
Věstonická 12, Brno-Vinohrady, 628 00
Part-time
4. 7. 2019

Popis pozice

  • Zajištění instalace a správy SW/HW
  • Postupné řešení problémů vzniklých při chodu výrobního podniku v rámci IT
  • Kontrola a zálohování stanic a serverů
  • Údržba SW a HW
  • Správa Active Directory a souvisejících služeb
  • Správa tiskových zařízení
  • Pomoc uživatelům formou vzdálené správy
  • Práce pod dohledem zkušeného kolegy

Průběh práce: výjezd k zákazníkovi v předem domluvený termín, správa SW/HW

KONTAKT
Pavel Foršt, tel: +420 603 106 758, email: pavel.forst@gsys.cz

Požadujeme

  • Znalost protokolů TCP/IP
  • Základní znalost správy serverů – MS
  • Znalost Active Directory
  • Všeobecná znalost sítí LAN
  • Zkušenosti se správou HW a SW na stanicích MS
  • Znalost síťových prvků
  • Pokročilá znalost AJ na technické úrovni
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B (vlastní auto výhodou)

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Variabilní finanční bonusy
  • Možnost dalšího vzdělání
  • Pružná pracovní doba