Akustik

Akson, s.r.o.
Brno, Helceletova 9, 602 00
Plný nebo částečný úvazek
7. 10. 2020

Popis pozice

  • měření hluku
  • zpracování autorizovaných protokolů z měření, akustických studií (průmyslové areály, hluk z dopravy, prostorová a stavební akustika)
  • návrhy protihlukových opatření (tlumiče, kabiny, zástěny, akustické podhledy a předstěny)

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v technických oborech
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel), výhodou znalost softwaru pro výpočet hluku (Hluk+, Soundplan, LimA, Cadna, …) a CAD softwaru
  • schopnost týmové spolupráce
  • odpovědnost, komunikativnost (jednání s krajskými hygienickými stanicemi)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci v přátelském kolektivu
  • pružná pracovní doba
  • platové bonusy podle dokončených zakázek, možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu
  • práce na zajímavých projektech v širokém spektru oblasti akustiky
  • 5 týdnů dovolené

Práce vhodná pro studenty posledních ročníků s možností následného zaměstnání na plný úvazek.

Kontakt:
Ing. David Petřík
petrik@akson.cz
+420 608 834 439
www.akson.cz