ANALYTIC V CENTRU ISSAC

G4S
BRNO
full time / brigáda
4. 2. 2020

Využijte možnost získat zajímavou a perspektivní práci v nadnárodní společnosti.

Popis pozice

Klíčové povinnosti:

  • Provádět kritické úkoly v oblasti fyzické bezpečnosti a zabezpečení
  • Správa alarmů, řízení kritických incidentů, řízení /správa přístupu
  • Podpora vyšetřování, cestovatelská a zákaznická podpora, nouzová reakce
  • Odstraňování problémů a podpora bezpečnostních technických týmů za účelem identifikace problémů a usnadnění opravy v zařízeních
  • Podpora regionálních bezpečnostních manažerů při poskytování bezpečnostních služeb v přidělené oblasti

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni, práce s počítačem
  • Vynikající ústí a písemné komunikační dovednosti
  • Schopnost přizpůsobit se měnícím se očekáváním v rychle se měnícím a plynulém obchodním prostředí
  • Schopnost efektivně posoudit a vyhodnotit situace
  • Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr , brigádu
  • Finanční ohodnocení na brigádu – 210,- Kč/300,- Kč /hod
  • Zaměstnání u nadnárodní a zejména stabilní společnosti

Kontakty:
Tel: + 420 724 793 669 Ing. Ivana Slavíková—Manažerka náboru

CV v AJ prosím zašlete na emailovou adresu:
ivana.slavikova@cz.g4s.com