Android Developer

Telidoo a.s.
Mlýnská 70, Brno
Práce na plný úvazek
6. 1. 2021

Popis pozice

Aplikace Telidoo se rozšiřuje raketovým tempem a proto hledáme nadšeného Android Developera, který nám pomůže posunout Telidoo ještě dál v oblasti aplikací.

Konkrétně – budeš mít na starosti analýzu, návrh, programování a testování dalších oblastí aplikace Telidoo pro Android v rámci projektového týmu v ​malém a flexibilním startupu.

Požadujeme

  • zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro Android (praxe alespoň 2 roky)
  • znalost programovacího jazyka Kotlin
  • znalost technologie AndroidX, Room, Retrofit, RxJava a Git
  • cit pro UI/UX výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení – být součástí velkého projektu
  • volnost a nezávislost ve vývoji
  • startupového ducha, soustředění na vývoj
  • možnost částečně pracovat z domu
  • možnost pracovat na smlouvu, IČO
  • mladý dynamický kolektiv se kterým se nebudeš nudit

Kontakt:
info@telidoo.com