Asistent/-ka technických poradců Jirčany

Wienerberger s.r.o.
Jirčany
Práce na plný úvazek
12. 1. 2022

Do naší party v Jirčanech nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/-ka technických poradců.

  • Věříte, že cihly a keramické střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Máte stavební/technické vzdělání?
  • Orientujete se ve stavebních výkresech?

Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

Hledáte práci, kde budete pro druhé pevným bodem a autoritou?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení.

Patříme mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsme součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. V České republice vystupujeme jako Wienerberger s.r.o. a působíme zde od roku 1992.

Jsme firmou s dvousetletou tradicí a patříme k technologickým špičkám oboru. Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy světa – pokud se týká spotřeby energií, souvisejících klimatických změn a udržitelného rozvoje.

Co vás u nás čeká

Budete zajišťovat technickou podporu týmu technických poradců. Budete organizovat zpracování služeb pro projektanty, spravování systému zakázek, komunikaci s interním týmem i externími zpracovateli. Kromě toho budete také v kontaktu s investory, kteří se chystají stavět a mají zájem o technické informace k našemu systému Porotherm pro zdivo i Tondach pro střechy.

Co je nutné mít, abyste uspěli

  • technické vzdělání
  • komunikační dovednosti
  • smysl pro týmovou práci
  • zkušenosti s projektováním či prováděním staveb výhodou

Proč si vybrat nás

Jsme na trhu v ČR více jak 30 let, celosvětově společnost Wienerberger letos oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás stabilní náplň práce, budete součástí úspěšného týmu technických poradců zajišťujících podporu pro obchodní týmy.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, 13. mzda, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží.

Kontakt

Pokud Vás práce u nás zaujala, pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.


NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz