Brigáda: Technická podpora v oblasti projekce, realizace

ASIO NEW, spol. s.r.o.
Kancelář v Brně, cesty k zákazníkům
Brigáda/praxe
13. 7. 2021

Společnost ASIO NEW, spol. s.r.o., podnikající více než 25 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských zařízení, hledá studenty ke spolupráci pro oblast: Technická podpora v oblasti projekce, realizace – vhodné pro studenty formou brigády i praxe při studiu.

V rámci stávajícího portfolia výrobků www.asio.cz a uvádění nových výrobků na trh, hledáme pracovníka (studenta), který se bude podílet na udržování, aktualizaci a tvorbě dokumentace, případně na realizaci některých námi dodávaných výrobků.

Odborné požadavky

  • Vzdělání: SŠ nebo VŠ – strojní, případně stavební (vodohospodářství)
  • Znalost programu AutoCAD pro zpracování technických podkladů k výrobkům.
  • Znalost 3D CAD programu (např. SolidEdge) výhodou.
  • Znalost AJ – úroveň B

Ostatní požadavky

  • Technické myšlení
  • Pečlivost při zpracování dokumentace
  • Manuální zručnost – drobné konstrukční práce na nových výrobcích nebo inovacích výrobků.
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

  • Projekční výkresové podklady, doplňování stávající dokumentace
  • Zavádění nových výrobků do praxe vč. tvorby dokumentace, sestavování prototypů, Implementace poznatků z výroby do praxe.

Nabízíme

  • Propojení studia se zajímavou praxí, seznámení se s výrobou i realizací
  • Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
  • Práci v dynamickém a přátelském týmu
  • Profesionální vzdělávání – školení, semináře

Kontakt

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: polaskova@asio.cz nebo informace na tel.: 548 428 108.