Business Development Manager/Account Manager

Intemac Solutions, s.r.o.
Kuřim
Práce na částečný/plný úvazek
28. 4. 2022

Máš rád inovace a dokážeš o nich mluvit tak, že druhé nadchneš? Nebojíš se jít se svou kůží na trh a aktivně vyhledávat a vytvářet nové kontakty? Fandíš moderním technologiím?? Baví tě technika? Rád cestuješ? Baví tě navazovat nové kontakty? Máš chuť příležitostně dohlížet na konzultační projekty u tvých klientů? Pak jsi to právě ty, koho hledáme.

Kdo jsme?

INTEMAC je výzkumné a inovační centrum, ve kterém se dlouhodobě specializujeme na vývoj, digitalizaci a implementaci pokročilých výrobních technologií, včetně automatizace procesů výrobních firem. Naší vizí je i nadále inspirovat, podporovat a popularizovat nové trendy, pokročilé technologie a nástroje pro digitalizaci a automatizaci, kdy si klademe za cíl podporovat firmy při vývoji, formování, inovaci a propojování moderních technologií a jejich zavádění do výroby. Proto hledáme do našeho týmu posilu, která nám přinese nové příležitosti pro uplatnění našich služeb.

Jak bude vypadat tvoje práce?

  • Hlavní náplň
    • Vyhledávaní nových potenciálních klientů
      • Strategie oslovení nových výrobních firem a naplánování schůzky – nebát se i zvednout telefon a zavolat
      • Představení služeb centra INTEMAC a DIH DIGIMAT
      •  Identifikace obchodního potenciálu zákazníků
    • Kreativní / marketingová činnost
      • Organizace vzdělávacích událostí (semináře, webináře a další)
      • Designování nových služeb pro klienty
      • Marketingové aktivity (soc. sítě apod.)
  • Vedlejší náplň
    • Vedení projektů
      • Odpovědnost za vedení projektů u některých zákazníků

Co bys měl/a nabídnout:

  • Ochotu a nejlépe i zkušenosti navazovat a udržovat nové kontakty v oblasti průmyslu
  • Nebát se zvednout telefon a domluvit si schůzku u potenciálního klienta
  • Mít zájem o vytváření nových služeb a aktivit, které budou naše klienty posouvat kupředu
  • Umět zapojit kreativitu při designovaní událostí a networkingových akcí
  • Ochotu učit se nové měkké dovednosti
  • Chuť hrát v týmu
  • Řidičský průkaz skup. B

Co nabízíme my?

  • Dlouhodobou spolupráci. Ať už formou plného či zkráceného pracovního úvazku
  • Možnost být u měnicí se pestré palety zajímavých nových technických řešení.

Pokud se dohodneme na spolupráci, můžeš se těšit na:

  • Prima kolektiv
  • 5 týdnů dovolené (po třech letech 6 týdnů)
  • 3 Sick Days pro případ, že se právě necítíš úplně fit
  • Stravenky
  • Káva na pracovišti je zcela zdarma
  •  Služební mobilní telefon a PC i k soukromému použití jsou samozřejmostí
  • Příspěvek na angličtinu, ať už se vzděláváš přímo u nás ve firmě nebo si najdeš externí jazykovou výuku
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte poslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: gernesova@intemac.cz