CAD inženýr/ka

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH
Brno/Dačice
Práce na plný úvazek
5. 5. 2022

Společnost THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH se sídlem v Dačicích a pobočkou v brněnském technologickém parku hledá zájemce o pozici CAD inženýr/ka.

Co budete dělat?

  • Vyvíjet podvozkové díly pro osobní i nákladní automobily
  • Vytvářet 3D modely podle požadavků zákazníka
  • Kótovat a stanovovat tolerance včetně GD&T, provádět toleranční analýzy
  • Pracovat na designu od konceptu až po uvolnění do výroby
  • Poskytovat podporu napříč CAD týmy (THK Evropa) při tvorbě a udržování standardů

Co požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Dobré znalosti v oblasti 3D designu a zkušenosti jako CAD konstruktér
  • Praktické zkušenosti s 3D designem s ohledem na cenu a vyrobitelnost
  • Zkušenosti s toleranční analýzou výhodou
  • Zkušenosti s CAD softwarem Catia výhodou
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • Samostatnost, organizovanost práce, flexibilita, týmová spolupráce
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výborná znalost angličtiny, slovem i písmem – denní komunikace
  • Ochota cestovat (ČR, Německo, …)

Co vám nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonus
  • 13. mzda
  • Letní bonus
  • Home Office
  • Cafeterii
  • Stravenky
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny za pracovní a životní jubilea

Zaujala vás nabídka?

 V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis v anglickém jazyce na email marketa.vetyskova@trcz.thk.com, tel.: 384 456 262.