Controller junior

Veletrhy Brno, a.s.
Brno
Full-time
před 7 dny

Popis pozice

  • kompletní agenda vnitropodnikového účetnictví – příprava podkladů včetně účtování
  • fakturace – dlouhodobé pronájmy, telefony, včetně údržby odbytových zakázek
  • spolupráce na zdokonalování controllingových procesů
  • spolupráce na plánování, účetní závěrce a auditech společnosti
  • pravidelný reporting a ad-hoc analýzy
  • kooperace a asistence s ostatními členy týmu

KONTAKT

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, nám zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na email: kariera@bvv.cz

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, základní controllingové povědomí
  • Praxe v controllingu nebo účetnictví výhodou (není podmínkou)
  • Orientace na výsledky, samostatnost, spolehlivost
  • Pečlivost a odpovědný přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Analytické schopnosti, logické myšlení
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office, MS Excel na výborné úrovni
  • Znalost SAP výhodou
  • Znalost AJ

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost odborného rozvoje a profesního růstu
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Nástup možný ihned