CUSTOMER SERVICE MANAGER

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
FULL – TIME
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

• Vedení dobře fungujícího týmu 9 zaměstnanců, s čímž je spojená zodpovědnost za jejich hodnocení a podporu, jejich motivaci, zajištění zastupitelnosti a rozvoj potenciálu celého týmu.
• Koordinaci aktivit Zákaznického oddělení tak, aby byly jak interní tak externí zákazníci spokojeni a současně skupina dosahovala svých cílů v souladu s firemní strategií.
• Komunikaci s US oddělením Customer Demand Management, vyhodnocování rizik a případné eskalaci problémů.
• Podpoře ostatních oddělení v rámci projektů a programů (NPI, transfer, outsourcing, apod.).
• Identifikaci a řízení úzkých míst v procesech nejen Zákaznického oddělení a jejich neustálému zlepšování.
• Práce vyžaduje velkou míru samostatnosti a také proaktivity při řešení problémů a jejich předcházení.
• Budete zodpovědný/á za tvorbu a dodržování ročního rozpočtu oddělení, SOX compliance.
• Jedna z nejdůležitějších oblastí nakonec: budování dobrých vztahů s kolegy a zákazníky, které je i součástí naší kultury.

Požadujeme

Tato pozice je ideální pro proaktivní osobnost s logickým myšlením, procesním zaměřením s komunikačními schopnostmi a senioritou v rámci organizace týmových aktivit.

Pro úspěšné fungování v rámci této pozice Vám také pomůže:

• Praxe na obdobné pozici min. 3 roky, zkušenost s korporátní organizací
• Zkušenosti s ERP (QAD výhodou) a CRM
• Výborná znalost práce na PC (MS Office – min. Outlook, Excel, PowerPoint)
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Komunikativní a týmová osobnost
• Analytické schopnosti, přesnost a preciznost
• Flexibilita a samostatnost

Nabízíme

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Kontakt: Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com