Datový analytik pro výzkumnou a vzdělávací činnost a kvalitu

Fakulta chemická VUT v Brně
Brno
Práce na plný úvazek
4. 6. 2021

Děkan Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně vypisuje přijímací řízení pro Fakultu chemickou na obsazení místa Datový analytik pro výzkumnou a vzdělávací činnost a kvalitu.

Pracovní náplň

  • kontrola úplnosti a správnosti vykazování výsledků výzkumné činnosti,
  • analýza bibliometrických dat,
  • příprava podkladů pro evaluace,
  • administrativní podpora akreditací vzdělávacích programů,
  • příprava podkladů pro periodické zprávy a výkazy.

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání bakalářského či magisterského typu,
  • VŠ vzdělání v oboru Informační studia a knihovnictví výhodou,
  • aktivní znalost anglického jazyka na minimální úrovni B2,
  • pokročilá znalost práce s MS Office, především s EXCELem,
  • praxe v práci s databázemi výhodou,
  • orientace ve vysokoškolské problematice výhodou,
  • samostatnost, pečlivost,
  • analytické myšlení,
  • nadšení pro práci s tabulkami, grafy, čísly a daty.

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • široké možnosti vzdělávání a osobního růstu,
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, VUT mobilní tarif, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, příspěvek na stravování a další).

Nástup od 1. 9. 2021 případně podle dohody.

Kontakt

Přihlášky přijímá JUDr. Pavla Zapletalová, Ekonomicko-správní oddělení FCH VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno, nebo e-mail: kariera@fch.vut.cz do 16. 6. 2021.

K přihlášce přiložte:

  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe,
  • kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • motivační dopis.

Bližší informace podá prof. Ing. Michal Veselý, CSc., na tel. č. +420 54114 9305