Dlouhodobá brigáda v kongresové agentuře!

TA service s.r.o.
Brno
Brigáda
23. 11. 2022

O nás

Jsme kongresová agentura pořádající odborné kongresy a semináře se sídlem v Brně, Hlinky 48 a nabízíme Vám dlouhodobou brigádu

Popis pozice:

  • příprava kongresů “na klíč” – příprava všech náležitostí dané akce
  • převážně e-mailová komunikace s účastníky, sponzory aj.
  • správa webových stránek
  • bližší info poskytneme při pracovním pohovoru

Požadujeme:

  • běžnou znalost práce s PC, Excel, Word, a další běžné formáty
  • dobrou znalost angličtiny, min. B1
  • kultivované vystupování při komunikaci se zákazníky
  • pečlivost při zpracovávání kongresové agendy
  • samostatnost
  • organizovanost
  • řádné plnění pracovních úkolů

Nabízíme:

  • 10 000 Kč hrubého / měsíc (cca 50 hod), smlouvu na DPP
  • různorodou práci
  • flexibilitu pracovní doby
  • po dokončení studia možnost získání stálé pracovní smlouvy
  • příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • pracovní zázemí

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu tarabova@ta-service.cz.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů