Ekonom

Losík statika, s.r.o.
Olomouc
Práce na plný úvazek
10. 1. 2022

Společnost Losík statika, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pracovní pozici: ekonom/ekonomka. Nabízíme zajímavou práci v Olomouci v dynamicky se rozvíjející společnosti, ve které najde uplatnění ambiciózní schopný ekonom.

O nás

Pracujeme na projektech architektonicky netradičních budov, ŽB konstrukcí vodních staveb, ocelových inženýrských konstrukcí i kombinovaných konstrukcí rodinných domů. Projekty umíme zpracovávat včetně posouzení nelinearit a dynamiky, resp. seizmicity.

Náplň práce:

  • obecný management
  • řízení toku zakázek
  • projektový management
  • řízení financí
  • obchod na základě cenových kalkulací generálního ředitele
  • personální agenda
  • spolupráce s asistentkou pro ekonomii a management
  • spolupráce s manažerkou pro PR, HR a mimořádné akvizice
  • spolupráce s externí mzdovou a daňovou účetní
  • v případě zájmu a znalostí i vedení účetní, mzdové a daňové agendy

Požadavky:

  • znalost manažerských a obchodních zákonitostí
  • znalost plánování pracovních harmonogramů, znalost rozpočtování, znalost teorie řízení
  • znalost tvorby podnikové struktury víceúrovňového řízení
  • praktická znalost účetnictví
  • profesionální znalost MS Excel
  • uživatelská znalost ostatních nástrojů MS Office
  • praktická znalost mzdové a daňové agendy a odvodů obecně
  • samostatnost, kreativita

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • samostatnost
  • odpovědnost
  • pečlivost
  • organizační schopnosti
  • smysl pro efektivitu
  • flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • praxi v oboru
  • znalost cizího jazyka na komunikační úrovni

Co vám můžeme nabídnout:

  • kolektiv dynamicky se rozvíjející společnosti a přátelské prostředí
  • práce na různorodých projektech stavebních konstrukcí
  • skvělé platové ohodnocení
  • systém platových bonusů
  • možnost čerpání sick days
  • profesní rozvoj a odborný růst
  • práce v Olomouci v moderní kanceláři s dobrou dostupností v atraktivní lokalitě

Kontakty

Losík statika, s.r.o., www.losik.cz, Václav Losík, mob. 775 056 365, losik@losik.cz