ELECTRICAL ENGINEER

HB KRAKO s.r.o.
Hrušky
Full-time
před týdnem

Jsme součástí mezinárodní skupiny Munters, předního světového výrobce zařízení sloužících k úpravě vzduchu a jeho teploty a vlhkosti. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme stále světovou jedničkou a dodáváme naše zařízení do mnoha průmyslových odvětví po celém světě (potravinářství, farmacie, datová centra, zemědělství a mnohé další). Nabízíme našim zaměstnancům moderní pracovní prostředí, a především příjemnou přátelskou atmosféru. Na našich zaměstnancích nám záleží, protože právě díky nim se řadíme mezi světovou špičku ve svém oboru.

Naším mottem je:”Vaše perfektní klima”

Přidejte se k nám i Vy a pojďte s námi vytvářet to pravé klima nejen na pracovišti!

Popis pozice

  • Příprava elektrických schémat zařízení v programu EPLAN, tvorba projektové dokumentace vzduchotechnických jednotek.
  • Výpočet a návrh elektrických panelů a rozvaděčů.
  • Optimalizace řešení elektrických zařízení.
  • Návrh a realizace projektů elektroinstalací.
  • Odpovědnost za technickou stránku a funkčnost navrhovaných technických řešení.
  • Spolupráce při finálním nastavení a testování hotových technických řešení.
  • Aplikace a oživování řídících systémů.
  • Spolupráce na vývoji a inovaci řídících systémů.
  • Úzká spolupráce s výrobou při realizaci navrhovaného technického řešení.

Požadujeme

  • Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky?
  • Máte zkušenost s projekcí v programu EPLAN nebo jiném obdobném SW?
  • Myslíte logicky a analyticky?
  • Máte schopnost vytvořit ideální řešení pro zákazníka, při zvážení všech technických možností i s ohledem na ekonomickou stránku projektu?
  • Jste samostatný/á a pečlivý/á?
  • Umíte posoudit realizovatelnost navrhovaného řešení?
  • Ovládáte alespoň částečně anglický jazyk?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • Budete součástí společnosti, která je špičkou ve svém oboru a investuje do vývoje.
  • Budete pracovat v moderním prostředí při využití nejnovějších technologií.
  • Budete navrhovat řešení šitá na míru jednotlivým zákazníkům.
  • Snažíme se k lidem přistupovat individuálně a mít u nás přátelské prostředí s otevřenou komunikací, kde každý může sdělit svůj názor a přijít s novým nápadem.
  • Prosazujeme otevřenost a transparentnost.
  • Máme u nás pohodový kolektiv, kde táhneme za jeden provaz jako jeden tým a o věcech diskutujeme.
  • Na mzdě se dohodneme až podle Vašich zkušeností a znalostí, ale věříme, že pokud si vzájemně padneme do oka, určitě se dohodneme i na odpovídající odměně.
  • Najde se u nás i nějaký ten benefit – zvýhodněné zaměstnanecké tarify, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dotované kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění apod.
  • Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí firmy, která se pohybuje na mezinárodních trzích.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis na personalni@munters.com nebo volejte na +420 735 757 663.

Budeme Vás nejpozději do 2 týdnů kontaktovat, ale budeme se samozřejmě snažit tak učinit co nejdříve.

“Zasláním svého životopisu vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti HB KRAKO s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a s nařízením GDPR. Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na dobu 1 roku od jejich zaslání.”