ELEKTRO MEDICÍNSKÝ TECHNIK / OPERÁTOR CYKLOTRONU

ÚJV Řež, a. s
Praha
Práce na plný úvazek
6. 9. 2019

Popis pozice

  • Práce s vysokofrekvenčním cyklickým urychlovačem částic (cyklotronem)
  • Provádění údržby a servisu technologie cyklotronu
  • Provádění ozařování v rámci výroby radiofarmak pro pozitronovou emisní tomografii
  • Zapojení do projektů v oblasti vývoje nových radiofarmak
  • Práce na vysoce specializovaném a moderním pracovišti

Kontakt: ÚJV Řež, a. s., Běla Šimečková, bela.simeckova@ujv.cz

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oborech: elektrotechnika, elektronika, biomedicínská technika, lékařská technika a příbuzné
  • znalost výpočetní techniky (MS Office – MS Excel, MS Word)
  • anglický jazyk, komunikativní znalost výhodou
  • schopnost týmové spolupráce, odpovědnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • dotované stravování
  • široká škála dalších benefitů je u nás samozřejmostí (např. poukázky Flexi Pass)
  • flexibilní pracovní doba
  • nástup dle dohody