ELEKTROINŽENÝR – Výzkumný/vývojový pracovník

mdexx Magnetronic Devices s.r.o.
Náchodská 524, 541 03 Trutnov
Full-time
26. 6. 2019

Popis pozice

Společnost mdexx Magnetronic Devices vyvíjí a vyrábí transformátory, napájecí zdroje, tlumivky, filtry, dále axiální a radiální ventilátory – buď katalogové produkty, nebo v provedení podle požadavků zákazníků. Máme zkušenosti, vysoce kvalifikované pracovníky i nejmodernější měřicí a zkušební zařízení, které zaručují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. Vyrábíme v Německu a v České republice za použití sofistikovaných systémů managementu kvality a environmentálního managementu. Naše výrobky jsou k dispozici ve více než 190 zemích celého světa.

  • Vývoj a modifikace transformátorů, napájecích zdrojů a tlumivek
  • Odborná podpora technického týmu
  • Koordinace výroby prvních vzorků
  • Aktivní účast při vytváření výrobních dokumentací
  • Vytváření specifikací plánů zkoušek
  • Zavádění technických řešení do výroby
  • Spolupráce s kolegy napříč společností

Kontakt

Mgr. Aneta Jelínková
GSM: +420-607 628 763
mailto: aneta.jelinkova@mdexx.com
web:   http://www.mdexx.com

Požadujeme

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci
  • Přátelskou až rodinnou atmosféru – společné aktivity i mimo pracovní dobu
  •  Podporu vedení společnosti při zavádění kreativních a inovativních nápadů – prostor pro vlastní tvůrčí činnost, která bude pro společnost přínosem
  •  Zaměstnání ve fungujícím týmu se spravedlivým odměňováním
  •  Zajímavé služební cesty – veletrhy, návštěvy dodavatelů,…
  • Pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc
  • Důraz na rovnováhu mezi osobním a pracovním životem pro nás není jen klišé
  • Zajištění sociální oblasti (penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, odměna při pracovních a životních jubileích, příspěvek na závodní stravování, …)
  • Možnost dalšího vzdělávání, zvyšování a prohlubování kvalifikace (jazykové kurzy, odborná školení, …)
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich příbuzné