Elektroinženýr

TDK Electronics s.r.o.
Šumperk
Plný úvazek
7. 11. 2022
Na oddělení vývoje feritových jader v Šumperku hledáme nového elektroinženýra!

Hledáme právě Tebe? Ano, pokud máš zájem podílet se na výzkumu a vývoji nových elektrických komponentů, ze kterých se budou vyrábět moderní součástky.

Popis pozice:

  • Vedení a spolupráce na projektech vývoje.
  • Návrh a výpočet elektromagnetických parametrů výrobků, vytváření měřících specifikací.
  • Zavádění nově vyvinutých součástek do výroby, statistické vyhodnocení.
  • Projektové řízení pomocí moderních automotive nástrojů.
  • Komunikace se zákazníky, spolupráce s ostatními vývojovými centry po celém světě

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání elektro, nebo elektrotechnického zaměření.
  • Že se dokážeš domluvit anglicky (min. na úrovni B1).
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti nejrychleji se rozvíjejícího se odvětví.

Nabízíme:

  • Přátelský tým kolegů a kolegyň, kteří Ti pomohou se lehce adaptovat novému prostředí.
  • Zajímavé finanční ohodnocení stanovené dle zkušeností.
  • Možnost uplatnění svého potenciálu v nadnárodní společnosti a realizace vlastních myšlenek.
  • Úzká spolupráce s dceřinou společností a cestování do zahraničí (Indie, Čína, Německo).
  • Účast na zahraničních konferencích.
  • Kurzy angličtiny zdarma, multisport karta, pružná pracovní doba 7,5h + 0,5h na oběd.
  • Dovolenou 25 dnů a další benefity

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu barbora.hlavata@tdk.com, tel.: 583 360 315.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů