Elektroprojektant jednoúčelových strojů a zařízení pro automobilový průmysl

GEMAX s.r.o.
Lipová alej 752/1, 695 01 Hodonín
Full-time
10. 5. 2019

Popis pozice

  • Vytváření elektrických schémat jednoúčelových strojů a zařízení
  • Zprovozňování bezpečnostních programovatelných systémů
  • Zprovozňování a nastavování kontrolních kamerových systémů a čteček kódů
  • Komunikace a konzultace se zákazníkem
  • Spolupráce s výrobou

KONTAKT
+420 517 071 177, gemax@gemax.cz
www.gemax.cz

Požadujeme

  • Znalost práce na PC v systému EPLAN
  • Základní znalosti komponent průmyslové automatizace, řídících systémů a bezpečnostních prvků.
  • Znalost čtení a tvorby elektrodokumentace
  • AJ na úrovni čtení dokumentace – výhodou
  • Znalost MS Office
  • Praxe není podmínkou
  • ŘP skupiny B – výhodou

Nabízíme

  • Roční odměny
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo Doplňkové penzijní spoření
  • Kurzy AJ a NJ zdarma
  • Nástup možný ihned
  • Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • Nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu