EMBEDDED HW/SW APLIKAČNÍ INŽENÝR E*STAR

Austin Detonator s.r.o.
Vsetín
Full-time
9. 5. 2019

Jste tělem i duší technik? Máte zkušenosti v oblasti elektroniky a domluvíte se anglicky?
Pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost! Pojďte se podílet na unikátním projektu vývoje výrobku nové generace. Austin Detonator s.r.o. se zabývá kompletní výrobou průmyslových iniciátorů pro trhací práce při povrchovém i hlubinném dobývání nerostných surovin a při stavebních pracích.

Popis pozice

  • Spolupráce při vývoji elektronické rozbušky E*Star – TOP produktu v našem oboru
  • Přímá účast při vývoji prototypů, testování a vyhodnocování
  • Vedení a koordinace projektového týmu
  • Spolupráce se zahraničními kolegy a cestování do sesterských poboček
  • Úprava technické elektro dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Silné základy v elektrotechnice
  • Zkušenosti s řešením technických problémů
  • Profesní znalost a zkušenosti s programováním logických zařízení
  • Programování a orientace zejména v prostředích C/C++, Visual Studio
  • Analytické a logické myšlení, orientaci na výsledky
  • Schopnost vést pracovní tým s osobní odpovědností
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní, velmi dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • Příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, roční odměny, pružná pracovní doba, penzijní a úrazové připojištění, poukázky aj.)
  • Podporu ubytování

Kontakt
Ing. Eva Surá
Jasenice 712, 755 01 Vsetín
personal.info@austin.cz
+420 571 404 621/734 795 400
Pro více informací klikněte www.austin.cz/kariera