Firemní statik – junior

Wienerberger s.r.o.
Práce na plný úvazek
13. 1. 2022

Společnost Wienerberger patří mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsme součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. Patříme k technologickým špičkám oboru. Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy týkající se spotřeby energií, klimatických změn a udržitelného rozvoje. Chcete se aktivně podílet na budování úspěšné a společensky zodpovědné firmy? Přidejte se k nám!

O nás

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásek Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení.

Patříme mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsme součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. V České republice vystupujeme jako Wienerberger s.r.o. a působíme zde od roku 1992.

Jsme firmou s dvousetletou tradicí a patříme k technologickým špičkám oboru. Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy světa – pokud se týká spotřeby energií, souvisejících klimatických změn a udržitelného rozvoje.

Náplň práce

Náplní práce bude odborné statické posuzování vodorovných konstrukcí Porotherm, konzultační činnost v rámci vývoje „kladecího programu“ a dlouhodobá pomoc při vývoji typových detailů.

Očekáváme

  • nadšení a proaktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat po výrobních závodech v ČR a do zahraničí
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • odpovídající stavební vzdělání

Nabízíme

  • smysluplnou práci a stabilitu nadnárodní společnosti, jedničky na trhu
  • velmi výkonný tým
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové
  • vzdělávání, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování,
    příjemné pracovní prostředí, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Kontakt

Chcete-li být užitečný/á našemu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.


NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz