Frontend programátor

Corinth s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
9. 2. 2021

Popis pozice

Jsme česká firma, měnící svět vzdělávání prostřednictvím svých interaktivních 3D pomůcek pod značkou Corinth a Lifeliqe. Učitelé a studenti ve více než sto zemích používají naše modely pro pochopení složité látky a zatraktivnění (nejen distanční) výuky. Desítky partnerů po celém světě používají náš interaktivní obsah pro oživení svých výukových platforem a publikací. Zapoj se do našeho týmu pracujícího na online verzi aplikace a pomoz nám digitalizovat vzdělávání!
Nyní máš možnost se přidat do našeho česky mluvícího týmu v Brně jako posila na pozici frontend programátor/ka.

Co budeš dělat:

  • Pomáhat vyvíjet a udržovat online aplikaci (viz. odkazy výše) – především práci na frontendu (React, Typescript).
  • Dle potřeby pomáhat s DevOps (release management).
  • Zlepšovat produkt a metodiky vlastními nápady.
  • Měnit svět vzdělávání a technologií po boku partnerů jako je Microsoft, HTC, Magic Leap, Dell, HP, GP Menco, Aksorn, i3 Technologies a dalších.
  • V případě zájmu se můžeš zapojit i do vývoje dalších aplikací ((VR, MR) && ((WebGL, Typescript) || (Unity3D, C#))).

Požadujeme

  • Zkušenosti s některými z výše uvedených nebo příbuzných technologií.
  • Chuť učit se novým věcem a čelit výzvám spojených s novými projekty.
  • Týmového ducha a ochotu pomáhat ostatním členům týmu.
  • Výhodou, ale ne nutností, pro tuto pozici by pro tebe byl širší přehled o technologiích (SQL, WebSockets, interaktivní grafika, serverové technologie, znalost principů 2D a 3D grafiky, návrhové vzory, atomický design, UIkity – děláme toho spoustu!).
  • Výhodou mohou také být zkušenosti s vývojem her a nebo virtuální realitou.

Nabízíme

  • Firemní benefity – multisport karta, skvělá káva, fruits day, dog-friendly office.
  • Rodinnou a přátelskou atmosféru, pravidelné firemní akce a teambuildingy (gaming sessions, workout sessions, movie nights, bbq na firemní zahrádce atd.).
  • Pružnou pracovní dobu (9:00-16:00 být dostupný pro porady, ostatní volitelné).
  • Možnost pracovat z home office, sick days.
  • Osobní rozvoj a sebe-vzdělávání díky spolupráci s těmi nejlepšími v oboru.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, výkon práce v Brně, nástup možný ihned /dohodou.

Svoje CV, ukázky práce, motivační dopis nebo cokoliv dalšího včetně dotazů týkajících se vypsané pozice pošli na e-mail: HR@corinth3d.com nebo zavolej na 775 570 236.