Funkce odborného referenta/odborné referentky odboru rozvoje města Magistrátu města Jihlavy pro oblast energetiky

Magistrát města Jihlavy
Masarykovo náměstí 97/1, 586 01 Jihlava
full-time
28. 6. 2020

Popis pozice

Tvorba a implementace energetického managementu města a spolupráce v oblasti energetické politiky města.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • orientace v oblasti energetiky
  • znalost zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií
  • znalost zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon)
  • schopnost zpracovávat odborné analýzy projektů v oblasti energetiky
  • schopnost systematické práce, samostatného řešení problémů, schopnost koncepčního a logického myšlení
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost a spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Výhodou:

  • vzdělání v elektrotechnickém směru
  • znalost oblasti energetických auditů a posudků
  • orientace v dotačních titulech v oblasti energetiky

Nabízíme

  • platová třída 11 dle platných právních předpisů
  • místo výkonu práce Jihlava
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • perspektivní pozici a zázemí stabilní organizace
  • podporu profesního i osobního růstu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • širokou nabídku benefitů

Máte zájem?

Písemnou přihlášku do výběrového řízení vyplňte zde: PŘIHLÁŠKA  a včetně povinných příloh s označenímVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obálce doručte osobně nebo poštou na oddělení personalistiky a mezd nebo podatelnu Magistrátu města Jihlavy, Masarykovo náměstí 97/1,  PSČ 586 01 Jihlava, nejpozději 10. 7 2020 do 12:00 hod.

 Pracovní pozici najdete zde: https://www.jihlava.cz/obsazeni-funkce-odborneho-referenta-odborne-referentky-odboru-rozvoje-mesta-magistratu-mesta-jihlavy-pro-oblast-energetiky/ds-57430/p1=103388

Podrobnější informace podá Ing. Alena Kottová, vedoucí odboru rozvoje města Magistrátu města Jihlavy, tel. č.: 565 592 400