Geodet

GK GEO2007, s.r.o.
Brno, Štýřice
Práce na plný úvazek
28. 5. 2021

Geodetická kancelář GK GEO2007 se sídlem v Brně na Vídeňské ulici přijme do kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici geodet/operátor. Jedná se převážně o práci v kanceláři, ve výjimečných situacích práce v terénu. Pracovní náplň spočívá v zaměření/zpracování optických a metalických sítí, mapování pro projekt, případně zaměření a zpracování interiérů. Práce je vhodná i pro studenty – možnost zpracování reálné zakázky k závěreční práci. Ukončené VŠ vzdělání není podmínkou.

V případě, že Vás nabídka zaujala, prosím o zasláni životopisu na mailovou adresu: krsek@gkgeo.cz. Budeme se na Vás těšit.

Náplň práce

  • zpracování geodetické dokumentace
  • řešení geodetických zakázek v inženýrské geodézii, především v oblasti inženýrských sítí (CETIN, INNOGY,UPC, BVaK … )
  • mapování pro projekt výstavby

Požadujeme

  • znalost oboru geodézie min. na úrovni  SŠ (vhodné také pro absolventy)
  • znalost práce v Microstation
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP v pohodlí kanceláře
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí firmy s desetiletou praxí
  • proplácení přesčasů, víkendů, svátků
  • vánoční odměny
  • stabilní pracovní tým
  • přátelský kolektiv
  • zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
  • kancelář v Brně

Nástup možný ihned.

Kontakt