Hledáme projektanty: zaměstnance i brigádníky

PROJEKTY SKOPALÍKOVÁ s.r.o.
Přerov
Práce na částečný/plný úvazek, brigáda
22. 11. 2021

Hledáme projektanty: zaměstnance i brigádníky. Nástup možný ihned.

O nás

Náplň práce:

  • projektování novostaveb a rekonstrukcí objektů pozemních staveb,
  • projekty pasivních domů pro dotace Zelená úsporám,
  • výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru,
  • developerské projekty.

Požadujeme:

  • Střední průmyslová škola stavební – obor pozemní stavitelství apod. nebo
  • Vysoká škola – fakulta stavební – obor pozemní stavitelství
  • Znalost práce na PC – Autocad, Excel, Word;
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,
  • aktivní řidič – skupiny B – výhodou
  • bydliště v okolí Přerova, Lipníka n.B., Olomouce, Bystřice pod Hostýnem

Co nabízíme:

  • zaučení projektování,
  • práce v kanceláři i v terénu,
  • příjemný pracovní kolektiv.

Mzda:

  • 23 000 až 28 000 Kč

Kontakt

Ing. Veronika Skopalíková
tel: 608 860 767, energetickyprukaz@seznam.cz