HW specialista – elektro

EVPÚ Defence a.s.
Jaktáře 1781, 686 01 Uherské Hradiště
Práce na plný úvazek
5. 11. 2020

Popis pozice

  • vývoj DPS
  • vývoj a návrh HW částí
  • testování FW
  • základní mechanické úkony, pájení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru elektro výhodou
  • zkušenosti s vývojem / stavbou HW
  • anglický jazyk min. úroveň A2
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • šéfové mají o svůj tým zájem, ve Vašem osobním a profesním zdokonalování Vás budou podporovat
  • klasické benefity typu stravenky, sick days či pružná pracovní doba jsou u nás samozřejmostí
  • navíc se můžete těšit např. na využití volných vstupenek do divadla, na kolektivní sportovní aktivity, kvalitní kávu zdarma a další
  • panuje u nás přátelská nálada, několikrát do roka se všichni sejdeme, pořádáme turnaje, grilujeme a bavíme se
  • na své lidi myslíme i při významných životních událostech, jako jsou narozeniny, svatby či narození dítěte

EVPÚ Defence a.s. se zaměřuje na vlastní vývoj, design, výrobu a servis speciálních systémů pro monitorování a průzkum, speciálních vozidel, dvouosých inteligentních manipulátorů a multi-senzorových hlav.
V případě zájmu svůj životopis zašlete na rezacova@evpudefence.com