Inženýr optomechanik pro vývoj lékařských přístrojů

BTL Medical Technologies s.r.o.
Praha
Práce na plný úvazek
před týdnem

Popis pozice

  • Práce na projektu od první myšlenky až po předání výrobku do sériové produkce.
  • Návrh optických a s nimi souvisejících mechanických částí laserových přístrojů pro medicínské aplikace.
  • Spolupráce s kolegy v rámci týmu, který se skládá z vývojářů elektroniky a mechaniky, testerů a programátorů firmwaru.
  • Spolupráce s výrobci optických a mechanických dílů, které navrhneš.
  • Oponování návrhům kolegů a hledání nových cest, jak produkt vylepšit.

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti s návrhem optiky a mechaniky.
  • Zkušenosti s testováním optických prvků a sestavováním optomechanických prototypů.
  • Znalosti o výrobě a fyzikálních omezeních optických prvků.
  • Chuť učit se nové věci nejen v optice a mechanice.
  • Zkušenosti s prací s CAD programy jako např. SolidWorks.
  • Zkušenosti s programy pro návrhy optických soustav jako např. Zemax OpticStudio.
  • Bakalářské nebo magisterské vzdělání v související oblasti (optomechanika, přesná mechanika) je výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu.
  • Pokročilou znalost angličtiny.

Nabízíme

  • Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
  • Budeš u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Kontakt:
Leona Lacová, HR Department
BTL Medical Technologies s.r.o., Evropská 423/178, 160 00 Prague , Czech Republic
+420 770 169 508, lacoval@btlnet.comwww.medictech.comwww.btlnet.com