Javascript programátor

SVSys s.r.o.
Brno
Práce na plný úvazek
16. 12. 2021

Chceš vyvíjet rozhraní pro televizní a video služby jako je Voyo či Netflix? Brněnská společnost SVSys hledá javascript programátora.

Náplň práce:

  • vývoj front end aplikací rozsáhlých videoarchivů a OTT služeb typu VOYO, Netflix, HBO GO, Youtube
  • možnost spolupráce na vývoji backendu
  • možnost se rozvíjet na návrhu náročných komplexních web based řešeních
  • úzká spolupráce s týmem programátorů, vývoj vyladěných řešení na míru

Co od tebe očekáváme:

  • znalost ES5+ a moderních trendů v JavaScriptu
  • znalost HTML + CSS
  • výhodou znalost PHP
  • výhodou znalost front end frameworků react, angular, …
  • výhodou znalost server side frameworků node.js, redis, …
  • znalost streamovacích technologií výhodou
  • grafický cit pro výsledný vzhled aplikace výhodou
  • zkušenosti s debugováním rychlosti (performance) výhodou
  • chuť se učit nové technologie

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení podle znalostí a zkušeností, možnost práce na OSVČ
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office
  • práce v pohodovém kolektivu bez korporátních pravidel a stereotypu
  • tvoje implementace budou využívat miliony lidí
  • každý náš nový projekt je výzva, jsme lídři ve vývoji HbbTV a smart TV aplikací
  • různorodá a zajímavá práce pro české i mezinárodní klienty
  • práce na největších tuzemských i zahraničních videoarchivech a OTT (iVysílání, VOYO, iPrima, ..)
  • práce v úzkém kolektivu s možností vyniknout
  • práce s moderními technologiemi na inovačních projektech
  • možnost využití firemní angličtiny
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • stravenky, telefon, notebook, …
  •  nové technologie

Kontakty

Své životopisy zasílejte na e-mail jobs@svsys.cz