Junior C# Developer

DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o.
Home-office / Brno
Práce na plný nebo zkrácený úvazek
19. 4. 2021

Popis pozice

  • Příprava návrhu řešení dle požadavků
  • Programování modulů systému řízení výroby
  • Vývoj webových aplikací
  • Příprava podkladů pro dokumentaci aplikace
  • Občasná komunikace se dodavateli
  • Komunikace s interním týmem

Požadujeme

  • Analytické myšlení a samostatnost při plnění úkolů
  • Aktivní zkušenosti s programováním v .NET (C#)
  • Dobrá znalost principů OOP
  • Zkušenost s MS SQL

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • půlroční bonusy podle vašeho výkonu
  • placené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • péče o zaměstnance – lékařská péče, pracovní oděv atd.
  • firemní akce, MultiSport karta a další.

Pokud si myslíte, že je tato práce přesně pro Vás, budeme se těšit na Vaše reakce.
Reagujte zde: https://www.prace-daikinbrno.cz/inzerat-administrativa/junior-c-developer