Junior pracovník technického servisu/ pro absolventy

KINGSPAN, a.s.
Hradec Králové
Práce na plný úvazek
12. 11. 2022

Hledáme:

Komunikativního, tvůrčího a samostatného člověka, se znalostí problematiky tvorby a řešení stavebních projektů,
Rádi bychom do výběrového řízení pozvali stavebně vzdělaného kandidáta, který má znalost s prací s AutoCad, MS Office.

Popis pozice:

  • Technický návrh a řešení dílčích částí stavebních projektů
  • Spolupráce s obchodním týmem
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání stavebního (případně technického) zaměření- ideálně obor pozemní stavby
  • MS Office, AutoCad (základní znalost)
  • čtení a tvorba výkresové dokumentace
  • komunikativnost, týmová spolupráce, flexibilita, sebemotivace
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Nástup – ihned

Nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti – divize sendvičové panely ČR
  • Odborná školení a možnost dalšího vzdělávání, možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.
  • Cafeteria

Zaujala vás nabídka?

Své životopisy můžete zasílat emailem na adresu lenka.balikova@kingspan.com, tel.: 722 960 916.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů