Junior Ruby on Rails vývojář

Juicymo s.r.o.
Na dálku /Praha
Práce na plný /částečný úvazek
7. 4. 2021

Popis pozice

V Juicymu vytváříme šťavnaté aplikace na míru pro klienty. Momentálně rozšiřujeme náš RoR tým, a tak hledáme dalšího “šťavnaťáka”, který bude zbožňovat RoR ekosystém stejně, jako my, a bude s námi nadšeně vytvářet webové aplikace a backendy v Ruby on Rails – technologii, které věříme už přes 8 let.

Na čem budeš v Juicymu pracovat

  • Naučíme tě vytvářet APIčka, administrace a aplikace v Ruby on Rails.
  • Pokud tě to bude zajímat, můžeš si u nás vyzkoušet i správný návrh architektury a databáze.
  • Naučíme tě pokrývat kód testy, na tvůj kód se budou kolegové pravidelně dívat a dávat ti doporučení.
  • Rozhodně se u nás nebudeš nudit, budeš se stále hodně a hodně učit. Za každým šťavnaťákem je vidět obrovský kus práce.
  • Snažíme se si věci usnadňovat, automatizovat a neustále se zlepšovat. A ty můžeš být s námi u toho!

Požadujeme

  • Mít hodně nadšení pro učení se nových věcí a růst s námi.
  • Znát jazyk Ruby (třeba i ze školy) a mít za sebou nějakou (klidně menší) webovou aplikaci v Ruby on Rails.
  • Mít alespoň základní povědomí o práci s databází.
  • Mít alespoň základní znalost HTML.
  • Vědět, co je to backend a API.
  • Nebát se pracovat s Unixovým operačním systémem (Linux, MacOS) – právě tam ostatně běží Ruby nejlépe.
  • Nebát se řešit problémy. Čas od času je třeba vymyslet nějaké kreativní řešení a nebo je třeba zkusit řešit problém několika způsoby.
  • Měl/a bys být zodpovědný/á, spolehlivý/á, loajální a chtít s námi růst.

Nabízíme

  • Budeš s námi tvořit aplikace, které se budou napojovat na nejrůznější služby a třeba i zpracovávat velké množství dat.
  • Všichni v Juicymu jsou přátelští, nemusíš se kohokoliv bát na cokoliv zeptat či něco navrhnout.
  • Budeš mít možnost se hodně posouvat ve vývoji, případně v návrhu software, a mít vliv na to, jaké technologie používáme, jak pracujeme a jak si věci usnadňujeme.
  • Jsme malá firma, každý šťavnaťák je důležitý člen týmu, sledujeme jeho/její potřeby a chceme, aby se posouval/a dál.

Jak se staneš “šťavnaťákem”
1.     V Juicymu pracujeme jako tým, nejdříve poznáš všechny šťavnaťáky.
2.     Vše ti vysvětlíme, na backend nebudeš rozhodně sám/a, máme totiž tým zkušených kolegů, kteří ti s čímkoliv rádi pomůžou.
3.     Pustíš se s námi do vývoje první aplikace. To vše pod dohledem zkušenějších kolegů.
4.     A poté už budeme všichni společně tvořit šťavnaté webové aplikace.

Chceš se právě s námi naučit tvořit šťavnaté backendy? Podívej se na náš web, napiš nám na hello@juicymo.cz a ukaž nám své nadšení pro RoR!