Konstruktér hybridního pohonu (M/Ž)

ŠKODA AUTO, a. s.
Mladá Boleslav
Full-time
24. 6. 2019

Jste čerstvým absolventem strojařiny, nebo jste již zkušený konstruktér? Dokážete se domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Zajímáte se o vývoj hybridních pohonů? Pokud ano, staňte se konstruktérem v týmu ŠKODA AUTO a spojte svoji kariéru s úspěšnou značkou!

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

• Provádět a zajišťovat vývoj komponentů hybridních pohonů
• Úzce spolupracovat s vývojovými odděleními v rámci koncernu VW
• Navrhovat a zpracovávat specifická řešení při lokalizaci dílů
• Zajišťovat spolupráci s externími dodavateli a vývojovými partnery
• Vypracovávat podklady a předlohy do grémií

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání
• Vhodné i pro absolventa
• CAD SW: Creo
• NJ nebo AJ – úroveň B2 (středně pokročilá znalost)

Nabízíme

Benefity: https://www.skoda-kariera.cz/benefity

Kontakt
Ondřej Sykala: +420 727 974 199
ext.Ondrej.Sykala2@skoda-auto.cz