Konstruktér – Metodický plánovač (M/Ž)

ŠKODA AUTO, a. s.
Mladá Boleslav
Full-time
24. 6. 2019

Naše oddělení se zabývá konstrukcí, výrobou a servisem lisovacího nářadí, včetně mechanizace pro automatické lisovací linky , transferové lisy a konvenční lisovací linky.

Popis pozice

  • Navrhovat metodické plány lisování
  • Provádět plošné modelování – IS CATIA
  • Vypracovávat simulace tváření výlisků a vyhodnocovat daný stav
  • Vyhodnocovat technologická rizika a vyrobitelnost
  • Provádět přípravu procesní FMEA (analýza možného výskytu a vlivu vad)
  • Vyhodnocovat CAD data designérských modelů – IS ICEM
  • Vypracovávat teoretický otisk nástroje
  • Pozice vhodná i pro absolventa

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technické – strojírenství)
  • Speciální počítačové znalosti: Catia 5
  • AJ – úroveň B1 (středně pokročilá znalost)

Nabízíme

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výjezdů do zahraničí

Kontakt
Matouš Cvrček: +420 777 715 725
ext.Matous.Cvrcek2@skoda-auto.cz