Konstruktér / Projektant protihlukových krytů, kabin a dalších akustických opatření

Akson, s.r.o.
Brno, Helceletova 9, 602 00
Plný nebo částečný úvazek
7. 10. 2020

Popis pozice

  • konstruování a tvorba dokumentace akustických opatření: jedná se o kryty menších strojů až po velké kabiny technologických celků
  • navrhování tlumičů pro aplikaci v průmyslu a dalších protihlukových opatření
  • tvorba výrobní a předávací dokumentace
  • supervize při realizaci

Požadujeme

  • odpovědný a aktivní přístup k práci
  • schopnosti práce na PC – MS aplikace, CAD software, 3D modelář (Sketchup výhodou)
  • technické vzdělání (zkušenosti s konstruováním a navrhováním dle norem výhodou)
  • kreativní myšlení, hledání řešení
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci v přátelském kolektivu malé firmy
  • pružná pracovní doba
  • platové bonusy podle dokončených zakázek, možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu
  • práce na zajímavých projektech v oblasti akustiky
  • 5 týdnů dovolené

Práce vhodná pro studenty posledních ročníků s možností následného zaměstnání na plný úvazek.

Kontakt:
Ing. David Petřík
petrik@akson.cz
+420 608 834 439
www.akson.cz