Koordinátor/ka činností výzkumné skupiny

CEITEC
Brno, Královo Pole
Práce na plný úvazek
10. 1. 2022

Ředitel CEITEC VUT v Brně vypisuje přijímací řízení na obsazení pozice koordinátor/ka výzkumné skupiny.

Náplň práce:

Zpracování účetních podkladů pro zaúčtování účetních případů při řešení vědecko-výzkumných projektů, administrativní podpora a operativa řízení výzkumné skupiny zahrnující:

  • Podporu realizace a vyúčtování projektů, čerpání ostatních zdrojů financování,
  • plánování a kontrola rozpočtů,
  • zpracování objednávek, likvidace přijatých faktur, komunikace s dodavateli,
  • agenda projektového čerpání mzdových prostředků,
  • spolupráce s ekonomickým a personálním oddělením,
  • spolupráce s řešiteli projektů při organizaci národních či mezinárodních setkání.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví výhodou,
  • výborná komunikační znalost anglického jazyka (alespoň B2),
  • dobré komunikační schopnosti,
  • dobré verbální vyjadřování a příjemné vystupování,
  • znalost výzkumného nebo akademického prostředí výhodou,
  • vhodné i pro absolventy, avšak alespoň krátká praxe výhodou,
  • znalost MS Office (zejména MS Excel).

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené),
  • jazykové kurzy, Erasmus+,
  • práce v mezinárodním kolektivu,
  • možnost využití Univerzitní miniškolky EDISONKY.

Nástup: dle dohody (co nejdříve).

Kontakt

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v pdf  zašlete na e-mailovou adresu: recruitment@ceitec.vutbr.cz. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte a kontakt na Vás.

Termín pro podání přihlášek: do 31.1.2022