Lasery, spektráky, 3D manipulátor, plasma … v C++

CEITEC
Brno - Královo pole, FSI - A4
Full-time, part-time, diplomky, bakalářky
29. 1. 2020

Popis pozice

Bavilo by Tě pracovat v menším týmu osvobozeného od veškeré korporátní rutiny a nudy, zlepšovat svět přispěním k vědeckému výzkumu a ještě se přitom naučit spoustu technologií?
Přesně to děláme každý den.
Vytváříme vědecké přístroje pro spektroskopickou analýzu laserem buzeného plazmatu (LIBS). Ty pomáhají chemikům, biologům a fyzikům z celého světa v rychlejší a levnější analýze. Programujeme ve všech vrstvách. Od Embedded úrovně, přes přenosovou vrstvu Ethernetem až po uživatelské řídící a analyzační aplikace. Naší vidinou je přinést tuto technologii do průmyslu.

Požadujeme

Umíš alespoň něco z tohoto?

  • C++ (17 a těšíme se na 20)
  • Embeded ARM C/C++
  • Qt/QML
  • OOP a návrhové vzory
  • GIT

Co neumíš, Tě naučíme Žádný učený z nebe nespadl, a tak v případě solidních základů jsme připraveni Tě doučit jakékoliv konkrétní technologie.

 

V naší výzkumné skupině se zkušenosti počítají, ale ochota se učit a zlepšovat se je důležitější. Vážíme si týmového ducha, otevřené komunikaci, jednoduchosti a schopnosti dotáhnout práci do konce. Je radost každý den vidět lidi růst, jak přicházejí s vlastními nápady a přetavují je do reálné podoby.

Pošli nám něco, co si myslíš, že bychom měli vidět. Tvou webovku, Tvé portfolio, Tvůj GitHub či Tvůj LinkedIn profil. A napiš nám, proč právě my.

 

Lokalita: Královo pole, FSI – A4

Typ spolupráce. On-site, remote

Úvazek: Full-time, part-time, diplomky, bakalářky

 

Kontakt
e-mail
Patrik.Cebo@ceitec.vutbr.cz
Telefon / WhatsApp / Telegram
+421 904 012 002
Přihlášky posílejte do 31. 12. 2019

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz