Nabídkový inženýr (elektro) – Brno

Siemens
Brna (Olomoucká 7/9, 618 00 Brno)
Full-time
před týdnem

Popis pozice

Jsme firma dodávající průmyslové parní turbíny do celého světa. Naším úkolem je příprava technické části nabídky ve stanovených termínech, jednání se zákazníky a předání projektu do realizace. Jsme pyšní na více než stoletou historii naší společnosti, během níž jsme dodali přes 4 240 turbín do 66 zemí z různých koutů světa.

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici nabídkový inženýr.

Budete se věnovat především

  • navrhování řešení elektro příslušenství parních turbín (generátor, ochrany, buzení atd.)
  • poptávkám komponentů a jednání s dodavateli
  • tvorbě technické specifikace a kalkulace nákladů
  • jednání se zákazníky a prezentaci nabídek
  • spolupráci a předávání podkladů pro zpracování zakázky realizačnímu týmu

KONTAKT

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete své CV a motivační dopis naší personalistce Petře Svitavské na petra.svitavska@siemens.com nebo volejte na 720 954 684.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo energetické inženýrství
  • velmi dobrou znalost angličtiny, znalost ruštiny nebo polštiny výhodou
  • praxi v oblasti energetického strojírenství výhodou
  • velmi dobrou znalost MS Office, AutoCAD
  • zkušenost s prací v mezinárodním prostředí
  • velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
  • silnou orientaci na zákazníka, výsledek a kvalitu

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení
  • osobní i profesní rozvoj, účast na školeních a vzdělávacích kurzech
  • prostor pro vlastní nápady a inovace
  • práci s technikou i s lidmi, pestrou pracovní náplň
  • podíl na vzniku jedinečného produktu, unikátní know-how

Dále vám nabízíme

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
  • pracoviště v centru Brna (Olomoucká 7/9, 618 00 Brno)