Nákupčí – junior

BUSE s.r.o.
Blansko
Práce na plný úvazek
2. 6. 2021

Blanenská společnost BUSE vyhlašuje výběrové řízení na pozici Nákupčí – junior.

Náplň práce

  • administrativa spojená s činností nákupního oddělení
  • komunikace s dodavateli po e-mailu i telefonu
  • tvorba objednávek materiálu, kontrola termínů dodání
  • řešení případných reklamací materiálu
  • sledování skladových zásob
  • skladová evidence
  • kontrola a zpracovávání dat v interním systému
  • kontrola dodacích listů
  • zpracování příchozích daňových dokladů
  • úzká spolupráce s účetním oddělením
  • měsíční zpracování hlášení INTRASTAT

O nás

Společnost BUSE s.r.o. od svého vzniku v roce 1992 sídlí v Blansku, kde disponuje vlastním vývojovým oddělením a výrobními prostory. Známá je svým zákazníkům jako dodavatel komplexních informačních systémů pro vozidla městské hromadné dopravy.

Informovanost cestujících ve vozech MHD, či na linkových spojích, zajišťují BUSE informační panely zobrazující následující zastávky, konečnou stanici a čísla linek a LCD informační panely, které slouží rovněž k propagaci reklamních sdělení, videí. Součástí produktového portfolia společnosti BUSE s.r.o. je v rámci informačního systému kamerový systém, systém automatického počítání cestujících, akustický systém, připojení na Wifi a inteligentní zastávky.

Společnost BUSE s.r.o. prošla progresivním vývojem svých produktů s využitím nejmodernějších technologií. V současné době zaměstnává 120 zaměstnanců převážně z okolí Blanska. Společnost BUSE s.r.o. patří ve svém oboru na tuzemském trhu mezi nejvýznamnější dodavatele a též významně expanduje do zahraničí-Austrálie, Severní Amerika, Japonsko, Německo, Polsko, Portugalsko, Pobaltí.

Požadujeme

  • nástup co nejdříve, dle dohody
  • SŠ nebo odborné vzdělání elektrotechnického/strojírenského směru
  • praxe na obdobné pozici nebo prokazatelné zkušenosti
  • MS Office – pokročilou znalost (hlavně Excel-tabulky, Outlook)
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • pozitivní a logické myšlení
  • ekonomické a obchodní povědomí
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • vyjednávací schopnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli)

Nabízíme

  • práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru
  • příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
  • různorodou práci
  • seberealizaci
  • možnost kariérního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování v rámci firmy
  • velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží)

Kontakt

Lenka Bučková

HR Coordinator

BUSE s.r.o. | Masarykova 9, 678 01 Blansko | Czech Republic

Tel. + 420 516 482 045 | e-mail: buckova.lenka@buse.cz | web: www.buse.cz

    Buse