Obchodní zástupce Harman a Pro Audio/Lights

AudioMaster CZ a.s.
Praha
Full-time
31. 7. 2019

Popis pozice

  • obchodní agenda pro RENTAL a AV trh
  • komunikace s dodavateli, plánování objednávek a plnění cílů v závislosti na prodejní strategii firmy, optimalizace skladových zásob, vyjednávání podmínek pro dodávky
  • pravidelné obchodní návštěvy u zákazníků
  • vypracování nabídek, rozpočtů, cenových kalkulací pro výběrová řízení apod.
  • vypracování prodejních akcí – akční nabídky, výprodeje apod.
  • hledání nových obchodních příležitostí na RENTAL a AV trhu; používání CRM
  • cenotvorba s ohledem na konkurenci, monitoring konkurence
  • pravidelná komunikace s marketingovým a projektovým oddělením, s logistikou a účtárnou
  • vypracování týdenních přehledů pro výkonného ředitele
  • účast na veletrzích, školeních a předváděcích akcích dodavatelů, organizace školení, seminářů apod.

KONTAKT
Nabídky se struktorovaným životopisem zasílejte prosím na hr@pmc.cz

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné obchodní pozici (není nezbytná, ale výhodou)
  • praktickou zkušenost a orientaci v oboru profesionální zvukové a světelné techniky
  • prodejní a komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, aktivní přístup, zvýšenou odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost, systematičnost a důslednost
  • dobrou práci na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní české společnosti podnikající v oblasti profesionální audio a osvětlovací techniky
  • přátelský kolektiv, osobní přístup, pohodovou atmosféru a neformální pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • firemní benefity (stravenky, příspěvek na výuku AJ a NJ, příspěvek na kartu Multisport, zaměstnanecké slevy na zboží)