Obchodní zástupce v oblasti transferu technologií

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a, Brno
Práce na plný úvazek
23. 3. 2021

Popis pozice

Do Centra transferu technologií hledáme přátelskou, aktivní a komunikativní posilu, která bude umět prodávat výsledky našeho výzkumu.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Uplatnění našich vynálezů do praxe a komunikace s výzkumníky CDV,
  • spolupráce na přípravě strategií komercializace duševního vlastnictví instituce a jejich zavedení do praxe,
  • využití portfolia činností CDV pro jejich komercializaci na základě potřeb klientů,
  • spoluúčast na organizaci a zajištění podpůrných marketingových aktivit (veletrhy, semináře, workshopy a konference).

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření,
  • pozice je vhodná i pro absolventy s obchodním talentem a proaktivitou,
  • zkušenosti s transferem technologií a obchodem jsou výhodou,
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, dobré vystupování na veřejnosti a obchodní talent,
  • aktivní řidič ochotný cestovat,
  • komunikativní znalost AJ, další světový jazyk výhodou.

Nabízíme

  • Odborné vedení a osobní rozvoj,
  • podpora dalšího vzdělávání,
  • pružná pracovní doba,
  • práce v přátelském kolektivu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma),
  • dotované stravování v místě pracoviště,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění,
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce.

K životopisu, prosím, přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kontakt:
Jana Mazálková
jana.mazalkova@cdv.cz
541 641 766