Obchodník realizace expozic

Veletrhy Brno a.s.
Brno
FULL-TIME
8. 11. 2019

Do našeho obchodního týmu hledáme samostatného kolegu / kolegyni na obchodní pozici, který se bude podílet na celkovém zajištění realizace výstavby veletržních expozic. Budete spolupracovat s ostatními kolegy na svěřených veletržních projektech realizovaných v rámci areálu Veletrhy Brno a.s. Praxe není nutná, rádi vás všemu potřebnému naučíme.

Popis pozice

  • péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků napříč všemi veletržními projekty
  • komunikace jak se zákazníky (českými i zahraničními), tak i napříč společností
  • zpracování obchodních nabídek pro plošnou akvizici i pro konkrétní vystavovatele
  • kompletní průběh obchodního případu včetně smluvního zajištění
  • řízení zakázek realizace výstavby expozic – spolupráce s produkcí, logistikou, dodavateli
  • odpovědnost za průběh zakázek, předávání expozic vystavovatelům
  • zajištění podkladů k fakturaci za výstavby expozic a služby s tím spojené, péče o pohledávky

Požadujeme

Člověka s min. SŠ vzděláním, který má pokročilou znalost AJ.

Je pro nás také důležité, aby to byl člověk:

  • s obchodním „duchem“, chutí dále se rozvíjet
  • komunikativní, s dobrými prezentačními dovednostmi
  • s velmi dobrými organizačními schopnostmi, samostatný, spolehlivý, pečlivý
  • aktivní např. ve vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • flexibilní, odolný vůči stresu

Výhodou pro Vás bude:

  • praxe v oblasti obchodu (obchodní činnost, call centra apod.) nebo zkušenost v oblasti výstavnictví (organizace výstav, hostesing apod.)
  • znalost dalšího jazyka (NJ)

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti s dlouhodobou historií
  • možnost spolupráce na prestižních mezinárodních veletržních akcích – prostě budete u toho, když akce vznikají; je to zajímavá a různorodá práce
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu ve formě dalších školení, rozvojových kurzů
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • přátelský tým – dobrou partu kolegů, kteří vás rádi podpoří a vše, co bude potřeba, vysvětlí
  • do budoucna možnost spolupráce i na zahraničních veletržních akcích (Evropa, Asie)

Nástup možný ihned.

 Pokud vás pozice zaujala, ozvěte se nám. Pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem elektronicky na email: kariera@bvv.cz