Odborný technický poradce

VITrading
Hviezdoslavova 1206/29b, 627 00 Brno
Full-time
1. 3. 2019

Popis pozice

Především hledáme technicky smýšlejícího člověka, kterého baví práce s elektrotechnickými zařízeními. Nemáte znalosti z oboru chlazení a topení? To nevadí, vše potřebné vás naučíme. Nicméně vaši znalost oboru chlazení/topení velmi oceníme.

Co Vás čeká hned v začátku?

V první řadě školení o sortimentu, následně potom krátkodobé naučné stáže v montážních firmách při instalacích zařízení a jejich servisu. Zde se dozvíte vše o funkci zařízení a o způsobech instalace, což následně využijete při práci technického poradce.

Co je úkolem technického poradce?

Technický poradce má kompletní přehled o produktech a jejich technických parametrech. Je velmi důležitou součástí týmu, protože komunikuje s montážními firmami, projektuje realizace, radí při výběru typu zařízení, při montáži či servisu a pomáhá lokalizovat závady zařízení. Poradenství probíhá převážně po telefonu nebo mailu, podle potřeby i osobně v místě realizace. Technický poradce se denně setkává například s těmito pojmy: kompresor, invertor, výparník, elektronický expanzní ventil, čtyřcestný reverzní ventil, chladivo, chladivový okruh…

Kontakt

Pokud Vás nabídka stát se technickým poradcem pro chlazení/topení zaujala, neváhejte se nám ozvat
Email: rousova.v@vitg.cz
telefon: 733 123 790
web: www.forfuture.cz

Požadujeme

Naším požadavkem je pouze technicky smýšlející člověk, který rozumí všeobecnému principu fungování elektrických zařízení a který má zájem se učit a profesně rozvíjet se v oboru elektrotechniky a chlazení/topení.

Nabízíme

  • plný či částečný pracovní úvazek
  • progresivní platové ohodnocení
  • kancelář v klidném prostředí v dobře dostupné lokalitě Brna
  • práci s moderními a žádanými technologiemi
  • kompletní zaškolení a certifikace pro práci se zařízeními
  • možnost využít firemní vozidlo
  • firemní notebook a telefon
  • firemní bonusy (příspěvek na stravování a důchodové pojištění)
inzercevut