OPERATIONAL BUYER

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
FULL – TIME
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

  • Operativní nákup
  • Efektivní a přesné zajištění materiálu včetně reklamování neshodného materiálu
  • Komunikace s dodavateli ve spolupráci se strategickym nákupem, eskalační proces, zajištění včasnosti dodávek
  • Podpora ostatních oddělení v rámci projektů a programů
  • Trvalé zlepšování procesů a implementace nových projektů s cílem dosažení vyšší efektivity a optimalizace nákladů – zavádění best practice ve svěřené oblasti

Požadujeme

Tato pozice je ideální pro kreativní a proaktivní osobnost s logickým myšlením, procesním zaměřením s komunikačními schopnostmi a senioritou v rámci organizace teamových aktivit.
Úspěšný kandidát by měl mít následující kombinaci vzdělání a zkušeností:

  • VŠ / SŠ
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenost s operativním nákupem ve výrobní organizaci
  • Zkušenosti s ERP systémy (QAD výhodou)
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office – min. Outlook, Excel, Powerpoint)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Komunikativní a týmová osobnost
  • Analytické schopnosti, přesnost a preciznost
  • Flexibilita a samostatnost

Nabízíme

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Kontakt: Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com