PLÁNOVAČ / MATERIALS PLANNER

ThermoFisher Scientific
Brno - Slatina, Vlastimila Pecha
FULL – TIME
před 3 dny

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Popis pozice

  • Efektivní a přesné plánování s cílem plnit požadavky zákazníka
  • Zavádění a kontrola logistických plánovacích dat
  • Vedení týdenních výrobně-logistických porad
  • Inicializace a podpora při zavádění nových logistických systémů a procesů
  • Optimalizace toku materiálu a výroby, výše zásob
  • Koordinace a komunikace s lidmi v logistice, výrobě a technickém úseku
  • Účast na konferenčních poradách s kolegy na ostatních pobočkách po celém světě
  • Komunikace v AJ s lidmi v logistice z druhých FEI entit
  • Práce v ERP systému QAD
  • Denní práce s MRP
  • Zpracovávání reportů, materiálových analýz a zavádění nápravných opatření
  • Zařazení v organizační struktuře pod vedoucího plánování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ( ideálně ekonomického/technického zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Znalost práce v MS Office (Excel, Outlook – pokročilý)
  • Znalost problematiky MRP
  • Obecná znalost ERP systému (QAD výhodou)
  • Komunikativní , proaktivní osobnost s logickým analytickým myšlením a vysokými morálními vlastnostmi a schopností pracovat s daty
  • Samostatnost a časová flexibilita

Nabízíme

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Kontakt: Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com